RU

Autospares.lv lietošanas instrukcija    

 - Katrai detaļai ir savs numurs, gan mazai atsperītei, gan dzinējam. Pasūtījuma noformēšana tiek veikta tikai pēc detaļu numuriem. Detaļu numurus var uzzināt vairākos veidos:

1. Mūsu online rezerves daļu katalogos

2. Paskatīties numuru uz vecās detaļas

3. Jebkurā veikalā vai servisā pajautāt pēc vajadzīgās detaļas numura

4. Elektroniskajos katalogos, kurus jāinstalē datora cietajos diskos, informāciju par tiem var atrast šeit: http://www.autoepc.net . 

- Meklējot rezerves daļas oriģinālo rezerves daļu katalogos, vispirms lai identificētu automašīnu un atvieglotu rezerves daļu meklēšanu, nepieciešams ievadīt automašīnas šasijas numuru VIN lodziņā (VIN ir šasijas numurs - Vehicle Identification Number), tas ir atrodams automašīnas tehniskajā pasē un sastāv no 17 zīmēm. (šī funkcija nav pieejama VW grupas katalogā)

- Izmantojot mūsu oriģinālo rezerves daļu online katalogus, rezerves daļu cenas var uzzināt uzklikšķinot uz detaļas numura, detaļas numurs ir pieejams uzklikšķinot uz numura pie attiecīgās detaļas attēlā. Ja detaļas numurs ir zināms iepriekš, cenu detaļai var uzzināt ievadot šo numuru lodziņā "detaļas numurs" mājas lapas augšējā daļā. 

- ALFA ROMEO, CITROEN, FIAT, HONDA, JAGUAR, LAND ROVER, OPEL, PORSCHE, RENAULT, SAAB, VOVLVO oriģinālo rezerves daļu katalogi nav piesaistīti cenām mūsu mājas lapā, tapēc lai uzzinātu detaļas cenu, nepieciešams iekopēt detaļas numuru lodziņā mājas lapas augšējā daļā. 

 .

- Ja meklēšanas veidā izvēlaties 2. un 3. mijnorādes līmeni, tad pēc oriģinālās detaļas numura mūsu sistēma piedāvās arī citu ražotāju analogās detaļas ar to numuriem un cenām, ja tādas būs mūsu sortimentā. Ievadot meklēšanai analogās detaļas numuru, sistēma piedāvās attiecīgo oriģinālo detaļu un citus iespējamos aizvietotājus, ja tie būs mūsu sortimentā. Meklējot detaļu, kura nav mūsu sortimentā, sistēma vienalga to atpazīs pēc tās numura un piedāvās citu ražotāju atbilstošās detaļas, ja tādas atradīsies mūsu sortimentā.

- Ja meklētajai rezerves daļai ir uzrādīti vairāki numuri, tas nozīmē, ka tai ir vairākas modifikācijas. Ja ir grūtības izvēlēties pareizo, lūdzam veikt pieprasījumu pēc šasijas numura (VIN), tādejādi ļaujot mums izvēlēties pareizo detaļu. 

- Atgriezt speciali pasūtītu rezerves daļu, kura neatbilst auto šasijas numuram, ir iespējams tikai izvēloties detaļas pārbaudi pēc šasijas numura noformejot pasūtījumu majas lapā, vai arī noformejot šasijas pieprasījumu mājas lapā. Citos gadījumos pasūtītās rezerves daļas atpakaļ nepieņem.

- Detaļas identificē tikai pēc to numuriem un numura atbilstības katalogos norādītajam. Rezerves daļu meklēšanas rezultātos pēc to kodiem mājas lapā aptuveni 1% detaļu nosaukumi (tūlkojumi) var būt kļūdaini. Visbiežāk mazāka detaļa, kura ir kāda mezgla sastāvdaļā, var būt nosaukta tāpat kā šis mezgls, vai otrādi. Tāpat detaļa, kura ir iekļauta arī kāda komplekta sastāva, var saukties par komplektu. Pārbaudiet nosaukumus sadaļā informācija, kur komentāros ir norādīts rāžotāja oriģinālais nosaukums no cenu lapas, vai arī pieprasiet mums!

- Lai veiktu pasūtījumu, izvēlētās detaļas numurs ir jāievieto pasūtījumu grozā un jāseko tālākajām norādēm.

- Piegādi var pasūtīt šeit: Rīga , Rajonu centri, Rajoni

- Kad pasūtījums noformēts, nepieciešams uzklikšķināt uz saites "Izrakstīt visus dokumentus dotajam pasūtījumam", ievadīt visus prasītos datus un uzģenerēt izvēlētos dokumentus, tajā skaitā arī avansa rēķinu. Pasūtījums aiziet piegādes procesā pēc avansa rēķina apmaksas.                                                      

- Piegādes un garantijas noneikumi

 

 

SIA "Genuine Autoparts" - rezerves daļas Norēķini
 
 
Daugavgrīvas 31b, Rīga, LV-1007
AS "Swedbank"
   
Reģ. nr. 40103271855
LV56HABA0551027667289    
Tel.: +371 67451878, +371 26529136, Faks: +371 67451878
SWIFT HABALV22