Riga, Daugavgrivas 31b
info@autospares.lv
Search results view:
Delivery time

Kā atrast detaļu?

Mūsu interneta veikalā ir vairāki veidi, kā atrast nepieciešamās rezerves daļas:

 

Detaļas meklēšana pēc koda.

Detaļas kods (artikuls) - ražotāja marķējums, kas viennozīmīgi identificē automašīnas detaļu. Detaļas numuru bieži var atrast uz detaļas, uz tās iepakojuma vai arī pavadošajiem dokumentiem, tomēr var būt arī situācijas kad detaļas numurs nav uz pašas detaļas.

Ja zināms detaļas kods, ievadiet to meklēšanas laukā un nospiediet pogu "Meklēt" (attēls 1).

Ja pēc pieprasītā detaļas numura būs pieejamas vairāku ražotāju detaļas, izvēlieties interesējošo. Sistēma veiks meklēšanu un parādīs visus iespējamos variantus pēc ievadītā detaļas numura.

 

Izvēlieties optimālo piedāvājumu, norādiet nepieciešamo daudzumu un ievietojiet preci grozā. Tagad varat uzsākt pasūtījuma veikšanu.

Detaļu meklēšana pēc katalogiem un VIN koda.

Ja jums nav zināms detaļas kods, izmantojiet meklēšanu pēc veikala piedāvātajiem katalogiem.

Tam galvenajā mājas lapā izvēlieties automašīnas kataloga tipu, marku un modeli.

 

attēls 4

Lai ātri pārietu uz jūsu automašīnas oriģinālajiem katalogiem, ievadiet VIN kodu meklēšanas laukā. Ja ir VIN kods, sistēma atver katalogu tieši jūsu automašīnai.

attēls 5

 

Manuālai rezerves daļu meklēšanai katalogā izvēlieties katalogu pēc automašīnas markas un modela, izlases gada, pārdošanas reģiona, grupas vai mezgla un atrodiet nepieciešamo detaļu shēmā vai sarakstā.

Pēc tam, kad detaļa ir atlasīta (uz tās nosaukuma noklikšķinot), jūs automātiski tiksiet novirzīts uz veikala lapu ar piegādātāju piedāvājumiem šai detaļai.

Noklikšķinot uz detaļas numura shēmā vai sarakstā, jūs automātiski pāreizsiet uz lapu, kur varat meklēt piedāvājumus pēc atlasītās detaļas koda.

VIN pieprasījums:

VIN (Transportlīdzekļa identifikācijas numurs) - 17-zīmju ciparu-burtu kods, kurā ir iekļauta gandrīz visa informācija par jūsu automašīnu. VIN kods redzams Tehniskā transportlīdzekļa pase (TTP) vai jūsu automašīnas reģistrācijas apliecībā. Tas ļauj praktiski viennozīmīgi noteikt katru jūsu automašīnas mezglu un parametru.

Ja jums ir grūtības izvēlēties detaļu vai jūs šaubāties par pareizo izvēli, labāk konsultējieties ar profesionāļiem un iesniedziet VIN pieprasījumu  Continue generating Message ChatGPT… ChatGPT can make mistakes. Consider checking important information.